Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

NTO Başkanlarından "18 Mart Çanakkale Zaferi" mesajı

Nizip Ticaret Odası (NTO) Meclis Başkanı Bekir Karabacak ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, “18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 108. yıl dönümü” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

NTO Başkanlarından "18 Mart Çanakkale Zaferi" mesajı
18 Mart 2023 MyGaziantep
NTO Başkanları Meclis Başkanı Karabacak ve Yönetim Kurulu Başkanı Özyurt, yayımladıkları mesajlarında “Çanakkale'de destan yazan milletimiz, asrın felaketini yaşadığımız bugünlerde tek yürek olarak birlik ve beraberlik içerisinde ülkemizin yaralarını sarmaktadır.”dediler.

Kahraman ecdadımız Çanakkale’de vatan topraklarını, zorluklara ve yokluğa rağmen canları pahasına koruduklarını ifade eden NTO Başkanları Karabacak ve Özyurt mesajlarında şu ifadelere yer verdi: “Milletimiz 108 yıl önce Çanakkale’de sergilediği kahramanlık, cesaret, dayanışma, birlik ve fedakârlığı bugünde deprem felaketinin yaralarını sarmak üzere sergilemektedir. Bizlerde ilçemizin ve illerimizin yaşanan depremler sonucu olumsuz etkilenen üretimini, ticaretini, ihracatını, istihdamını yeniden canlandırarak; vatanımız ve milletimiz için çalışmaya devam etmekteyiz. Bizlere ve bizden sonraki nesillere düşende ülkemizi dünyanın en çağdaş ve en gelişmiş ülkesi yapmaktır.  Vatanı için şehit düzen ecdadımıza borcumuzu çok çalışarak, milli ve manevi değerlerimize sahip çıkarak, gelecek kuşaklara yaşanılabilir bir ülke bırakarak ödememiz gerekmektedir. İş dünyası olarak Çanakkale ruhuyla üretimi, istihdamı ve ihracatımızı arttırarak üzerimize düşen görevi sürdüreceğiz. İnanıyoruz ki geleceğimiz, hiç şüphesiz bugünlerimizden daha güzel ve daha aydınlık olacaktır. Rabbimizden ülkemize bir daha böyle kötü afetler yaşatmamasını diliyoruz. Bu duygu ve düşünceler ile bizlere bu büyük zaferi armağan eden, başta Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere vatanı ve bayrağı için hayatlarını feda eden tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anıyor, aziz milletimizin 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'ni kutluyoruz.” şeklinde konuştular.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz