Whatsapp İhbar Hattı0537 893 2727

Başkan Şahin halkın sıkıntılarını dinledi

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Fatma Şahin, Açık Kapı Projesi kapsamında vatandaşların başvuru ve şikâyetlerinin hızlı bir şekilde çözüme kavuşması, hizmetlerde memnuniyetin arttırılması amacıyla halkın sıkıntılarını, görüş ve önerilerini dinledi

Başkan Şahin halkın sıkıntılarını dinledi
6 Şubat 2020 MyGaziantep

Sosyal belediyecilik alanında “Gaziantep Modeli”  oluşturan Başkan Fatma Şahin haftanın belirli günlerinde vatandaşları makamında ağırlayarak halk buluşması düzenliyor. Bu doğrultuda Başkan Şahin, bütün teknik ekibiyle gelen vatandaşları karşıladı, sorunlarını dinledi, onların dertleriyle dertlendi. Vatandaşların sıkıntılarının çözümü için gerekli işlemleri başlattı.

Düzenlenen Halk Buluşması’nda Şahin, sosyal, çevresel sorunları dinledi, hazır bulunan ekibiyle hızlıca durumu değerlendirerek sorunların çözümü için konunun muhataplarını bilgilendirdi. Halk Buluşmaları’nın belediyeyle halk arasında köprü oluşturacağını belirten Fatma Şahin, buluşmalar çerçevesinde sıkıntıların giderilmesi ve hizmet kalitesinin yükselmesi için önemini vurguladı.

VATANDAŞLAR BULUŞMALARDAN MEMNUN

İslahiye’den sorunlarını iletmeye gelen Latif Kelebek, Başkan Şahin’in yardımcı olacağını belirterek “Yardımcı olmasa yine dua ederim kendisine. 32 yaşında bir oğlum var engelli. Okurken hastalığa yakalandı. Evlenmek için yardım istedi. Bizde Fatma Şahin’in yanına geldik. Ayrıca elimin titremesi var. Yeme içmede büyük sıkıntı yaşıyordum. Başkan hanım fark etti beni doktora yönlendirdi hemen” dedi. 

Şehit Samet Kaymakçı’nın kardeşi Yunus Kaymakçı ise işle ilgili değişiklik için yardım istediğini söyleyerek, “Başkanımızı 9 aydır görmüyorduk. Hem kendisini görmek hem de birkaç sıkıntımız hakkında konuştuk. Bize yardımcı olacağını söyledi, gerekli işlemleri başlattı. Böyle görüşmelerle kalite ve hizmet artıyor” diye konuştu.

 

Yorumlar (0)

Yorum Yaz